CONFERENCES

Three conference rooms allowing for a comfortable working environment

The ideal offer - Slow food based on the royal Highland beef from our own farm

35 single and double rooms
De Lux, Standard, VIP Special Guest

An unforgettable experience - team building, creativity, entertainment at its best.

Original culinary workshops, with the Highland beef or the oriental flavours of the world. Put together on the basis of long-term experiences. .

The green area surrounding the facility, its infrastructure  and experienced staff are the perfect ingredients to organise an unforgettable picnic with attractions.

The Christmas Eve menu combines Polish tradition with our specialty dishes made out of Highland beef from our own, ecological farm.

Galeria zdjęć.Dobra atmosfera w pracy to podstawa, dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio o nią zadbać. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać, chętnie Ci w tym pomożemy. Prowadzony przez nas obiekt to doskonałe miejsce na konferencję. Naszym Gościom oferujemy idealne warunki do pracy, zdrowe jedzenie, wygodne miejsca noclegowe, a także szereg atrakcji. Sprawdź je i przekonaj się, że warto.

 

Sale konferencyjne niedaleko Warszawy

 

Jeśli Twoja firma ma swoją siedzibę na terenie województwa mazowieckiego, to doskonałym sposobem jest zabranie ich do pobliskiego Skarboszewa. Panująca w nim cisza oraz spokój pozwolą zregenerować siły, a przy tym będą doskonałą szansą na integrację pracowników.
W naszym centrum znajdują się aż trzy sale konferencyjne - jedna duża i dwie małe. Każda z nich wyposażona jest w niezbędny sprzęt, taki jak rzutnik multimedialny oraz ekran. Po zakończonej pracy, na gości czeka szereg atrakcji, są to zarówno zabawy outdoorowe, jak i indoorowe, które pozwolą pracownikom na odrobinę rywalizacji, a jednocześnie nauczą współpracy.

 

 

 

Go to photos

 

 

We accept

ASIC, BLIK, V-Pay, contactless payments using
smartphone/ smartwatch

     

Contact Us