Ślub w plenerze

Przenieś ceremonię zaślubin z Urzędu Stanu Cywilnego w cudownie zieloną lub obsypaną śniegiem przestrzeń.

 

Doskonałą alternatywą dla tradycyjnej ceremonii jest ślub w plenerze. Zorganizujemy Twoją plenerową przysięgę, przygotujemy odpowiednie miejsce i dekoracje. Pomożemy Ci w kontakcie z Urzędem Stanu Cywilnego w Naruszewie i dopełnieniem niezbędnych formalności. Highland Hotel to malownicze miejsce, gdzie zrealizujesz marzenia o wyjątkowym ślubie.
Tu nic nie zakłóci ceremonii. Dlatego jeśli marzy Ci się piękna uroczystość wzbogacona śpiewem ptaków, szumem drzew i przystrojona promieniami słońca - jesteś we właściwym miejscu.

 

Ceremonia zaślubin w plenerze – USC Naruszewo

Niezależnie od tego, jaki styl na wesele preferujesz wszystko dla Ciebie przygotujemy. Styl boho, styl rustykalny, styl leśny czy retro - każdy świetnie się sprawdzi. Dekoracje kwiatowe, oryginalne dodatki na wesele, krzesła dla Gości - dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Wasze wymagania. Co więcej, zadbamy także o to, aby miejsce przysięgi spełniało wymogi stawiane przez Urząd Stanu Cywilnego. Miejsce, w którym odbywa się ceremonia zostało zadaszone, dzięki czemu nie musicie martwić się o pogodę.

 

A po przysiędze czas na ucztę

Tym co nas wyróżnia na tle innych restauracji jest doskonała kuchnia. Wszystkie dania tworzone są z naturalnych, pozbawionych konserwantów i sztucznych barwników produktów.
Prowadzimy własną hodowlę bydła Highland, dzięki czemu mamy pewność, że ekologiczna wołowina, którą serwujemy jest wyśmienita. Sami pieczemy również ciasta oraz chleb, a także wędzimy wędliny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Poza wyśmienitym jedzeniem i piękną okolicą, zapewniamy dobrą współpracę z Urzędem Stanu Cywilnego w Naruszewie, a także idealne miejsce do przeprowadzenie ceremonii.

 

Z nami będziesz mieć wymarzony ślub

Dzięki temu, że dysponujemy dużym terenem zielonym, piękną restauracją oraz hotelem, bez trudu zorganizujesz u nas zarówno małe, jak i duże wesele oraz ślub w plenerze. Ślubne formalności
i organizacja wesela - doskonale wiemy, że przygotowanie uroczystości to dla Młodej Pary duży stres, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby maksymalnie Was od nich odciążyć.
Jeśli cenicie sobie ciszę, spokój, a jednocześnie zależy wam na pysznym jedzeniu, to Highland Hotel będzie idealnym miejscem na ślub.

 

Zachęcamy do kontaktu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akceptujemy

ASIC, BLIK, płatności zbliżeniowe
smartfonem/ smartwatchem

     

Skontaktuj się z nami