Komunie & Chrzciny

Rustykalna restauracja lub grill na zewnątrz, wyśmienita slow kuchnia, profesjonalna obsługa oraz ciepły, rodzinny klimat. Nasz Obiekt to idealne miejsce na organizację chrzcin lub komunii.

Pozwól nam zorganizować idealną imprezę.
Niezależnie od tego czy będą to chrzciny, komunia czy inna uroczystość rodzinna.
 

Komunia Święta oraz Chrzest Święty to dwa pierwsze, najważniejsze sakramenty. To wyjątkowy moment w życiu zarówno dziecka jak i jego najbliższych. Tradycją jest wspólne celebrowanie tego dnia podczas rodzinnego przyjęcia. Przygotowania do samego sakramentu oraz codzienne obowiązki nie pozwalają na poświęcenie wystarczającej ilości czasu na organizację takiej uroczystości, tak by nie zatracić tego co najważniejsze w tym dniu. Pozwól nam się tym zająć. Sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy i pozostanie na długo w Twojej pamięci. Zadbamy o każdy szczegół. Przygotujemy uroczystość zgodnie z Twoimi wymaganiami. Do Twojej dyspozycji odd my całą, bądź część naszej restauracji, piękny zielony teren oraz okoliczną infrastrukturę.

Zachęcamy do kontaktu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komunie pod Warszawą


Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie w życiu dziecka oraz jego rodziny. Rodzice chrzestni, dziadkowie, rodzeństwo – cała rodzina celebruje tę wyjątkową uroczystość. Po doniosłych chwilach w świątyni, miło jest spotkać się w gronie najbliższych zasiadając do wspólnego stołu.
 

Idealne miejsce na I Komunię Świętą


Highland Hotel z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają smacznego jedzenia z wyjątkowym menu na komunię oraz restauracji z ogrodem. Nasz obiekt to doskonałe miejsce do obcowania z naturą, z autorskim menu, w którym znajdziecie różnorodne dania z wołowiny Highland, pochodzącej z naszej własnej ekologicznej hodowli. Jesteśmy ciekawym miejscem, w którym zorganizujesz komunię z atrakcjami dla najmłodszych. Co oferujemy? Możliwości jest wiele, wszystko zależy od tego jak wyobrażasz sobie ten wyjątkowy dzień.
 

W zależności od potrzeby możesz wynająć całą lub jedynie część naszej restauracji. Jednak to jeszcze nie wszystko - ciekawą alternatywą może być Komunia w plenerze. Dysponujemy dużym terenem zielonym, doskonałym do zabawy oraz jako miejsce na spacer. Do tego zapewnimy opiekę menadżera, obsługę kelnerską, dekoracje na komunię.
 

Komunia pod Warszawą


Niezależnie od tego gdzie mieszkasz - Highland Hotel jest idealnym miejscem na zorganizowanie I Komunii Świętej. Znajdujemy się zaledwie 60 km od Warszawy, dlatego naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie zdrowe jedzenie, profesjonalną obsługę, a jednocześnie możliwość relaksu ma świeżym powietrzu.
 
W ramach naszych usług zajmujemy się także organizacją Chrzcin oraz innych uroczystości rodzinnych. Osoby zainteresowane szczegółową ofertą zachęcamy do kontaktu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Akceptujemy

ASIC, BLIK, płatności zbliżeniowe
smartfonem/ smartwatchem

     

Skontaktuj się z nami