Konferencje

Trzy sale konferencyjne pozwalające na komfortową pracę.

Propozycja idealna - Slow food na bazie królewskiej wołowiny Highland z własnej hodowli.

35 jedno- i dwuosobowych pokoi De Lux, Standard, VIP Special Guest

Niezapomniane wrażenia - budowanie zespołu, kreatywność, rozrywka w najlepszym wydaniu.

Autorskie warsztaty kulinarne z wołowiną Highland, pozyskiwaną z własnej, zrównoważonej hodowli.

Otaczający obiekt teren zielony, jego infrastruktura oraz doświadczony personel to idealne składowe aby zorganizować niezapomniany piknik z atrakcjami.

Menu wigilijne to tradycja połączona z naszymi sztandarowymi potrawami z wołowiny Highland z własnej, ekologicznej hodowli.

Galeria zdjęć.Dobra atmosfera w pracy to podstawa, dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio o nią zadbać. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać, chętnie Ci w tym pomożemy. Prowadzony przez nas obiekt to doskonałe miejsce na konferencję. Naszym Gościom oferujemy idealne warunki do pracy, zdrowe jedzenie, wygodne miejsca noclegowe, a także szereg atrakcji. Sprawdź i przekonaj się, że warto.

 

Sale konferencyjne niedaleko Warszawy

 

Jeśli Twoja firma ma swoją siedzibę na terenie województwa mazowieckiego, to doskonałym sposobem jest zabranie ich do pobliskiego Skarboszewa. Panująca w nim cisza oraz spokój pozwolą zregenerować siły, a przy tym będą doskonałą szansą na integrację pracowników.
W naszym hotelu znajdują się aż trzy sale konferencyjne - jedna duża i dwie małe. Każda z nich wyposażona jest w niezbędny sprzęt, taki jak rzutnik multimedialny oraz ekran. Po zakończonej pracy, na gości czeka szereg atrakcji, są to zarówno zabawy outdoorowe, jak i indoorowe, które pozwolą pracownikom na odrobinę rywalizacji, a jednocześnie nauczą współpracy.

 

 

Akceptujemy

ASIC, BLIK, płatności zbliżeniowe
smartfonem/ smartwatchem

     

Skontaktuj się z nami