Przyjęcia

Celebruj wyjątkowe chwile z bliskimi w naszej restauracji niedaleko Warszawy - bez stresu o jakość serwowanych potraw i przebieg uroczystości. Zapewnimy najwyższy standard usług i zadbamy o każdy szczegół.


U Nas zorganizujesz chrzciny, komunię, urodziny, rocznicę i nowoczesne garden party. Dodatkowym atutem jest rozległy teren zielony, idealny do wypoczynku na świeżym powietrzu z dala od miejskiego zgiełku. Highland Conference Hotel to idealne miejsce na przyjęcie pod Warszawą.
Jeśli marzysz o wyjątkowej scenerii, przepysznym jedzeniu oraz szalonej zabawie, skontaktuj się z nami już dziś by zamówić termin i ustalić szczegóły.

 

Wyjątkowe menu i klimatyczna restauracja

Doskonale wiemy, że podczas każdego przyjęcia, poza atmosferą ogromne znaczenie ma jedzenie. Zdrowe, wyjątkowe zbudowane na bazie ekologicznych produktów menu to połowa sukcesu. Tym, co wyróżnia nas na tle innych restauracji jest autorska kuchnia oparta na pozyskiwanej z własnej hodowli wołowinie Highland. Otaczające obiekt łąki pozwalają na prowadzenie jej zgodnie z zasadą "Wild and free”. Tworząc dania stawiamy na produkty sezonowe, których uprawa przebiega w sposób naturalny. Nie używamy konserwantów i innych sztucznych substancji. Współpracujemy z okolicznymi rolnikami. Jednak to nie wszystko! Sami produkujemy wędliny i pasztety a także pieczemy pieczywo oraz ciasta, dzięki czemu Twoje przyjęcie będzie pełne lokalnych przysmaków.

 

Przyjęcie za miastem – dużo przestrzeni i atrakcji dodatkowych

Uroczystość rodzinna to nie tylko wieczorna zabawa ale również przyjęcie urozmaicone atrakcjami dodatkowymi. Rozległy teren zielony może zamienić się w strefę błogiego chilloutu. Z kieliszkiem wina w dłoni i świeżym pieczywem – włoską przekąską z naszego pieca zrelaksujesz się siedząc w sadzie. Przyjemne, ciepłe wieczory umożliwią długie spacery z rodziną i przyjaciółmi. W letnie miesiące ochłodę przyniesie otwarty basen.
Pokaz barmański czy szalona zabawa z DJ będą tłem do szampańskiej zabawy.

 

Zakwaterowanie i bezpłatny parking dla gości

Wielu z naszych klientów przekonało się jak ważnym elementem jest miejsce noclegowe przy restauracji. Doskonale wiemy, że przyjęcia to imprezy, które mogą trwać do rana, a możliwość noclegu na miejscu to czysta przyjemność. Pożywne śniadanie i pachnąca kawa o poranku to dobra okazja by powspominać udaną zabawę.

Równie istotnym elementem jest fakt, że dla wszystkich gości oferujemy bezpłatne miejsca parkingowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

Akceptujemy

ASIC, BLIK, płatności zbliżeniowe
smartfonem/ smartwatchem

     

Skontaktuj się z nami