Menu

Nasze menu weselne to dania wyjątkowe, przygotowane z niezwykłą starannością, bez użycia konserwantów, sztucznych środków polepszających smak, półproduktów czy kuchni mikrofalowych.

Poszukiwania i praktyka doprowadziły do mistrzowskich rezultatów, ciesząc najbardziej wyrafinowane podniebienia.
Autorska kuchnia, tworzona zgodnie z filozofią slow food, której fundamentem jest ekologiczna wołowina Highland została urozmaicona daniami z ryb, owoców morza oraz drobiem z wolnego wybiegu. Wegetarianie i weganie również znajdą u nas coś dla siebie.

Zgodnie z filozofią naszej Zdrowej Strefy i dbałością o jakość serwowanych potraw nie używamy gotowych przypraw - sól, pieprz i zioła wystarczą.

 

Przygotowujemy własne wędliny, mięsa, pasztety, wędzimy ryby. Pieczemy różnego rodzaju chleby i bułki, pieczemy również ciasta i ciasteczka. Przygotowujemy marynaty. Mamy własny system filtracji wody.
Pasja kucharzy, klimat i doświadczenie tworzą niezwykłe połączenie, którego efektem są wyśmienite potrawy i specjały naszej kuchni - spełnienie kulinarnych marzeń.
Oferowane przez nas menu weselne to doskonale skomponowana propozycja, uwzględniająca różne upodobania kulinarne. Dania gorące, m. in. z wołowiny Highland z własnej, ekologicznej hodowli, zupy i kolorowe sałaty.
Proponujemy urozmaicony, zimny bufet z wędlinami własnej produkcji, przystawkami z wołowiny Highland oraz pachnącym chlebem. Słodki bufet z ciastkami i ciasteczkami pieczonymi przez naszych kucharzy.
Autorskie bufety tematyczne: Śródziemnomorski, Wiejski Stół, Na Lekko to świetna, sprawdzona oferta ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród Młodych Par.
Szeroki wachlarz dań oraz różnorodne preferencje kulinarne gości weselnych mogą być zachętą do samodzielnego zbudowania menu weselnego - zachęcamy do kontaktu.

Z przyjemnością przedstawimy pełną ofertę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akceptujemy

ASIC, BLIK, płatności zbliżeniowe
smartfonem/ smartwatchem

     

Skontaktuj się z nami