Ślub i wesele zimą

Wiele osób wybiera okres letni i wiosenny na organizację ważnych uroczystości. Można pokusić się o stwierdzenie, że większość ślubów odbywa się właśnie w ciepłych miesiącach. Zima rzadko jest brana pod uwagę - naszym zdaniem jest to błąd! O tej porze roku bywa pięknie, zima to magiczny okres - święta, śnieg... Dlatego jak najbardziej polecamy tę porę roku na uroczyste wyznanie miłości i niezapomniane wesele.

 

Ślub i wesele w zimowej aranżacji

 

W naszym klimacie najlepszą porą na przyjęcie w plenerze wydaje się lato i wiosna. W miesiącach zimowych natomiast można zorganizować piękną uroczystość, ale już w zamkniętej przestrzeni. Jednak przy odpowiedniej aranżacji można stworzyć wyjątkową, dowolną scenerię na sali. Wszystko jest kwestią dobrej organizacji i kreatywnego podejścia. A jeśli niskie temperatury nie są dla Młodej Pary problemem, ślub można zorganizować w plenerze, także zimą.

 

Jakie są zalety ślubu i wesela zimą?

 

Miesiące letnie i wiosenne są najbardziej oblegane przez Pary Młode, co oznacza, że na wolny termin w wymarzonym lokalu trzeba czekać nawet 2 lata, a czasem i dłużej. Z miesiącami zimowymi raczej nie ma takiego problemu - można zarezerwować salę na przyjęcie z mniejszym wyprzedzeniem, by móc szybciej świętować przypieczętowanie uczucia!

Jakie są inne powody, dla których warto zorganizować uroczystość zimą?

 1. Niższe koszty

  Nie jest to reguła, ale bardzo często w sezonie zimowym obiekty noclegowe i restauracyjne oferują niższe ceny na przyjęcia ślubne, a także atrakcyjne rabaty. Jest to okres o mniejszym zainteresowaniu weselami, stąd też koszty wielu usług bywają niższe.

 2. Większa frekwencja

  Organizacja przyjęć latem wiąże się z ryzykiem nieobecności wielu gości. Jest to bowiem sezon urlopów, a te wiele osób ma już zaplanowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Może się zatem okazać, że w momencie otrzymania zaproszenia na ślub i wesele, goście będą już mieć inne plany, których nie mogą odwołać. Zimą jednak mniej osób wybiera się na urlopy, więc pod tym względem jest to idealny czas na imprezy.
     
 3. Możliwości dekoracyjne

  Dla wielu osób (w tym dla nas!) zima to taki magiczny okres. Święta, karnawał, śnieg... To idealny czas dla osób zajmujących się dekoracjami weselnymi! Można sobie pozwolić na więcej szaleństwa i postawić na jak najwięcej brokatu i błyszczących dodatków. Co więcej, zimowa sceneria stanowi idealne tło dla sesji zdjęciowych.

 4. Pogoda

  Wbrew pozorom panujące zimą warunki atmosferyczne to atut! Wiosną i latem bywa różnie - po pięknej aurze może przyjść nagłe załamanie pogody. Zimą natomiast jest zdecydowanie stabilniej - zarówno Para Młoda, jak i goście wiedzą, jak się ubrać i na jakie warunki atmosferyczne być przygotowanym.

 

A co w tym zakresie oferujemy?

 

Highland Conference Hotel tworzą ludzie, którzy czerpią radość z towarzyszenia innym w przygotowaniach do ważnych wydarzeń, takich jak ślub. Jesteśmy w stanie zorganizować wymarzone przyjęcie weselne o każdej porze roku. W ofercie posiadamy specjalną propozycję zimową, która obejmuje uroczystości organizowane między listopadem a lutym. Grzane wino na początek, wyśmienite menu przez całą imprezę, różne opcje aranżacji, atrakcyjna oferta na noclegi dla gości (w cenie przyjęcia apartament ze śniadaniem dla Młodej Pary)...

Oczywiście, niezależnie od pory roku możemy też przygotować mnóstwo atrakcji weselnych, takich jak przejazd karetą, animacje dla najmłodszych gości, pokaz barmański i wiele więcej. Nic nie stoi również na przeszkodzenie, by na życzenie Młodej Pary zorganizować magiczną przestrzeń na uroczyste złożenie przysięgi ślubnej w plenerze.

 

A przed ślubem...

 

Jeśli jeden dzień świętowania to za mało (co jak najbardziej rozumiemy!), to warto zacząć trochę wcześniej. Ciekawym trendem jest organizowanie Before Party. To świetny pomysł na zrelaksowanie się i złapanie oddechu przed ślubem i weselem. Dla naszych gości przygotowaliśmy kolację w stylu slow – standardowo opartą na naszej wołowinie Highland, ale możemy też dostosować menu do indywidualnych upodobań. Ponadto zapewniamy nocleg ze śniadaniem, dostęp do strefy Wellness&SPA i masaż. Miłośnicy obcowania z naturą z pewnością docenią też otoczenie - przepiękny sad i tereny zielone sprzyjają wyciszeniu i naładowaniu akumulatorów.

Wybór terminu ślubu i wesela nie jest łatwą decyzją. W Highland Conference Hotel zorganizujemy wyjątkową uroczystość o każdej porze roku, także zimą. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy - wspólnie zaplanujemy wymarzone przyjęcie!

0
Feed

Zostaw komentarz