Przyjęcia dla gości indywidualnych - Urodziny

Gdy mija kolejny rok życia, pragniemy celebrować rocznicę narodzin w gronie bliskich osób. To wyjątkowa okazja, która przypomina nam, ile już za nami i ile przed nami.

Gdy mija kolejny rok życia, pragniemy celebrować rocznicę narodzin w gronie bliskich osób. To wyjątkowa okazja, która przypomina nam, ile już za nami i ile przed nami. Dlatego warto zadbać o magiczną oprawę urodzin. Z chęcią zajmiemy się przygotowaniem niezapomnianego przyjęcia dla solenizanta w każdym wieku. Highland Conference Hotel to wyjątkowe miejsce z wyjątkowymi ludźmi – idealne do celebrowania ważnych chwil.


Highland Conference Hotel — przyjęcia urodzinowe uszyte na miarę

 

U nas możesz zorganizować urodziny w przepięknej scenerii w plenerze lub w naszej klimatycznej restauracji. Chętnie też wyręczymy Cię w sprawach organizacyjnych i zaplanujemy niezapomniane przyjęcie z dbałością o każdy detal. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – dopiero gdy z Tobą porozmawiamy i poznamy Ciebie oraz Twoje oczekiwania, zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Od wystroju przestrzeni poprzez menu oraz atrakcje dla gości. Rodzinny roczek, szalona osiemnastka, a może spokojne, wytworne przyjęcie z okazji urodzin seniorki? Nie boimy się wyzwań i zorganizujemy każdą imprezę.


Wyjątkowe menu zgodne z filozofią slow food

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne bywają preferencje solenizantów oraz ich gości. Dlatego dbamy o to, by w naszej restauracji nikt nie poczuł się pominięty. Choć mamy swoje popisowe dania, które chętnie proponujemy, jesteśmy bardzo elastyczni i nie jest dla nas problemem indywidualne dostosowanie menu. Nasza kuchnia słynie z wyjątkowej wołowiny Highland z własnej hodowli, ale oczywiście jesteśmy w stanie wyczarować także niesamowite uczty dla wegetarian i wegan.

Co więcej, nie używamy polepszaczy smaku i innych sztucznych dodatków — sami wypiekamy pieczywo, ciasta, stosujemy mało przypraw, by zachować naturalne smaki oraz aromaty. Nasi kucharze dbają o to, by było smacznie i zdrowo! A pyszne jedzenie to bardzo ważny element każdego przyjęcia, nie tylko z okazji urodzin. Jeśli interesuje Cię impreza dla dorosłych z trunkami, to również możemy pochwalić się bogatą ofertą.


Niezapomniana atmosfera i skrojone na miarę atrakcje

 

Dla nas Highland Conference Hotel to nie tylko biznes. To przede wszystkim miejsce stworzone z potrzeby serca. To spełnienie naszych marzeń i szansa na oddanie się naszym pasjom. A jedną z nich jest poznawanie ludzi i dbanie o ich dobry nastrój. Dlatego staramy się tworzyć miłą, rodzinną atmosferę. Rozmawiamy z naszymi gośćmi, nawiązujemy przyjacielskie relacje i wiemy, co robić, by każdy czuł się u nas swobodnie. Wiemy, że każdy jest inny i ma inne oczekiwania. Nasza empatia i zdolność zrozumienia ludzkich potrzeb to nasz niewątpliwy atut! Dołożymy wszelkich starań, by Twoje przyjęcie z okazji urodzin miało niepowtarzalny klimat i goście czuli się po prostu dobrze.

A co z atrakcjami? Na to nie ma uniwersalnego przepisu – jest to oczywiste, ponieważ ile osób, tyle różnych osobowości i zainteresowań. Dlatego, gdy już trochę Cię poznamy, przygotujemy dla Ciebie propozycję skrojoną na miarę. Oprawa muzyczna, pokaz barmański, występy taneczne, relaks w SPA... To tylko niektóre z atrakcji, które mogą uświetnić Twoje urodziny.


Od czego zacząć organizację urodzin?

 

Pamiętaj, że to ma być Twój dzień. Celebracja Twojego święta, Twojego przyjścia na świat. Dlatego, zamiast poświęcać czas na sprawy organizacyjne i stresować się, czy aby na pewno wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, lepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom, czyli nam. Mamy doświadczenie w organizacji urodzin i innych imprez zarówno w plenerze, jak i na sali – praktycznie w każdym stylu. Dlatego skontaktuj się z nami, a wspólnie dojdziemy do tego, jakie przyjęcie będzie dla Ciebie i Twoich gości najlepsze. Razem ustalimy plan działania, a jego realizacją zajmiemy się my. Ty w tym czasie możesz zająć się swoimi sprawami lub delektować się pięknem naszej malowniczej okolicy lub sprawić sobie prezent na urodziny i oddać się błogiemu relaksowi w naszym SPA.

Wiemy też, że dla gości kłopotliwy bywa powrót z tego rodzaju imprez. Dlatego możemy zaoferować noclegi w komfortowych pokojach, a także bezpłatne miejsca parkingowe – zaplanujemy Twoje przyjęcie od A do Z.

0
Feed

Zostaw komentarz