Przyjęcia dla gości indywidualnych - komunie i chrzciny

Dla osób religijnych przyjęcie sakramentów ma wymiar duchowy, to wyjątkowe wydarzenie w życiu całej rodziny. Dlatego warto zadbać o to, by świętowanie nie skończyło się na uroczystości w kościele i przedłużyć je o wspólne spędzenie czasu w uroczym miejscu. Piękna okolica, śliczne dekoracje, pyszne jedzenie, a przede wszystkim pełna ciepła atmosfera – Highland Conference Hotel to idealne miejsce do celebrowania ważnych chwil, takich jak komunie i chrzciny.


Chrzciny i komunia – wymiar nie tylko duchowy

Przyjęcie sakramentów to przełomowe wydarzenia w życiu każdej osoby wierzącej. A takie momenty zawsze najlepiej celebrować w gronie bliskich sercu osób. Komunie i chrzciny to także idealne okazje do spotkania z rodziną i przyjaciółmi, by po prostu wspólnie spędzić czas. Po kościelnej uroczystości polecamy mniejsze lub większe przyjęcie w położonym w malowniczej okolicy miejscu, w otoczeniu natury i pięknych krajobrazów. Do tego smaczne menu dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań organizatorów oraz gości, a także dodatkowe atrakcje dla dzieci. Komunie, chrzciny... Każda okazja jest dobra, by spędzić miłe chwile w gronie najbliższych.


Highland Conference Hotel - rozwiązania skrojone na miarę

Przyjęcia z okazji chrzcin oraz komunii zdecydowanie różnią się od innych spotkań. Tutaj w centrum uwagi są najmłodsi oraz ich kolejny etap w życiu duchowym. Najczęściej wybierane są subtelne dekoracje w bieli bądź pastelowych kolorach, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić na inne ozdoby. Warto również zadbać o zróżnicowane menu oraz atrakcje uwzględniające potrzeby różnych gości - na takich przyjęciach zazwyczaj pojawiają się zarówno dorośli, jak i dzieci. Z myślą o tych drugich przygotowaliśmy propozycję licznych atrakcji.

 

Niczego nie narzucamy, oczekiwania naszych gości są dla nas najważniejsze. Dlatego z chęcią posłuchamy o Waszej wizji przyjęcia oraz potrzebach Waszych gości i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z wieloma firmami i jesteśmy w stanie zapewnić szereg atrakcji, dzięki którym spotkanie po komunii lub chrzcinach na długo pozostanie w Waszej pamięci!


Przyjazna atmosfera i wyjątkowe menu = przepis na niezapomniane przyjęcie

Nasze menu znane jest przede wszystkim z wołowiny Highland pozyskiwanej z własnej hodowli oraz filozofii slow food. Stawiamy na naturalne potrawy – nie używamy w kuchni polepszaczy smaku czy aromatu, w dodatku sami wypiekamy pieczywo. Współpracujemy też z zaufanymi cukierniami, dzięki czemu możemy zapewnić naszym gościom wyjątkowe torty, których nie może zabraknąć podczas uroczystych spotkań.

 

Idziemy z duchem czasu, dlatego nigdy nie zamykamy się na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie, jesteśmy otwarci na dialog, a także na nowe smaki. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno zorganizować przyjęcie z menu, które zadowoli wszystkich gości. Dzięki rozmowom oraz doświadczeniu w organizowaniu imprez jesteśmy w stanie przygotować ofertę posiłków dla osób na różnych dietach oraz o różnych preferencjach. Dla naszych kucharzy nie ma rzeczy niemożliwych!


Dlaczego warto zorganizować przyjęcie dla dziecka w Highland Conference Hotel?

Chrzciny i komunia to ważne wydarzenia w życiu rodziny. Często wiążą się również ze stresem wynikającym z obaw, czy wszystko przebiegnie według planu. O ile uroczystości w kościele zazwyczaj są przewidywalne i poprzedzone licznymi próbami, tak następujące po niej już mniej formalne spotkania mogą mieć różny przebieg. Zamiast martwić się o to, czy rosół będzie gorący, tort dojedzie na czas, a dzieci nie będą się nudzić, lepiej powierzyć organizację profesjonalistom, którzy zadbają o każdy detal – czyli nam. Weźmiemy na swoje barki sprawy organizacyjne i zadbamy o to, żeby przyjęcie z okazji chrzcin czy komunii było perfekcyjne, zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

 

Highland Conference Hotel to nie tylko profesjonalna obsługa imprez z okazji komunii, chrzcin czy innych okoliczności. To także ciepła atmosfera, przyjacielskie podejście i możliwość indywidualnego scenariusza zarówno w kwestii dekoracji, menu, długości przyjęcia (w ofercie mamy dłuższe oraz krótsze uroczystości), jak i atrakcji. Wyróżnia nas również lokalizacja – daleko od miejskiego zgiełku. Piękne krajobrazy, bliskość przyrody, możliwość zorganizowania przyjęcia nie tylko w lokalu, ale też w bajecznym ogrodzie... Jesteśmy tutaj dla Was – Wasze zadowolenie jest dla nas wyznacznikiem sukcesu.

0
Feed

Zostaw komentarz