Poradnik jak zorganizować imprezę firmową

Organizacja integracji dla pracowników to nie lada wyzwanie. Niemniej dzięki współpracy z odpowiednimi partnerami i wyborowi ciekawych atrakcji, można stworzyć niezapomniane imprezy firmowe, które zintegrują zespół oraz umocnią więzi między współpracownikami. W naszym poradniku zastanowimy się — jak zorganizować tego typu przedsięwzięcie? Podpowiemy również, jakie elementy warto uwzględnić podczas różnorodnych integracji – zapraszamy do lektury!

 

Profesjonalny teambuilding na imprezie firmowej

 

Organizując tego typu przedsięwzięcia, warto skorzystać z pomocy doświadczonej firmy eventowej specjalizującej się różnych formach integracji, które mogą być dopasowane do zainteresowań i potrzeb zespołu. Ciekawym rozwiązaniem jest m.in. budowa maszyny Goldberga. Podczas tej aktywności uczestnicy będą mogli przełamać bariery oraz lepiej się poznać. W Highland Conference Hotel współpracujemy z najlepszymi specjalistami od eventów, aby móc zagwarantować Ci jak najlepszą imprezę firmową dla Twoich pracowników!

 

Malowniczy obiekt dopasowany do Twojego wydarzenia

 

Wybór odpowiedniego miejsca jest bardzo ważny dla sukcesu imprezy firmowej. Ośrodek powinien zapewniać zamknięty teren, ciszę, spokój oraz dyskrecję — działając zgodnie z klauzulami poufności. To dostaniesz, wybierając Highland Conference Hotel! Oczywiście gwarantujemy znacznie więcej! Piękna okolica, która czaruje zarówno latem, jak i zimą, będzie idealna na integrację.

Ponadto mamy dużą, przestronną i bardzo dobrze oświetloną salę konferencyjną, w której można zorganizować np. wykłady, warsztaty, spotkania biznesowe lub inne atrakcje w zależności od potrzeb. Dodatkowo przy większych grupach uczestniczących w imprezie firmowej nasz ośrodek może być zamknięty dla innych gości, co pozwoli na swobodne korzystanie z przygotowanych przez nas udogodnień.

 

Atrakcje sportowe i rekreacyjne na imprezie firmowej

 

Podczas integracji pracowników, warto zapewniać również możliwość uczestnictwa w różnych aktywnościach fizycznych. W naszym obiekcie o każdej porze roku znajdziesz coś ciekawego! Latem możemy Ci zaproponować basen zewnętrzny — ciepła woda, urzekająca pięknem przyroda, cisza i spokój. Jeśli pogoda nie dopisze podczas imprezy firmowej – niemniej nawet w deszczowe dni nasze otoczenie napawa zachwytem i zachęca do spaceru – do dyspozycji dostaniecie dużą krytą halę, na której można rozstawić m.in. ściankę wspinaczkową.

 

Imprezy firmowe z pysznym jedzeniem

 

Tego typu wydarzenia, to również okazja do delektowania się smacznymi potrawami. Dlatego warto wybrać ośrodek z dobrą ofertą restauracyjną, dostosowaną do różnych potrzeb. W Highland Conference Hotel trafimy w każde podniebienie. Naszą specjalnością są dania z wyjątkowej wołowiny Highland (w szczególności przepyszne steki), która pochodzi z własnej hodowli. Dodatkowo menu jest aktualizowane w zależności od pory roku – stawiamy również na sezonowe produkty.

Nasi doświadczeni szefowie kuchni wyczarowują prawdziwe pyszności dla uczestników imprez firmowych, nie brakuje również propozycji wegetariańskich i wegańskich, dzięki czemu każdy bez względu na rodzaj diety, znajdzie u nas smaczną potrawę. Co więcej, organizujemy również wigilie pracownicze, podczas których serwujemy mnóstwo ciekawych dań!

 

Warsztaty kulinarne podczas imprez firmowych

 

Twój zespół uwielbia gotować, a może chce się tego nauczyć? W Highland Conference Hotel zapewniamy Ci niezapomnianą atrakcję — warsztaty kulinarne! To świetny sposób na integrację zespołu. Uczestnicy mogą wspólnie tworzyć potrawy, rozwijać swoje umiejętności kulinarne i rywalizować ze sobą w przyjaznej atmosferze. Zajęcia te będą odpowiednie zarówno dla osób, które potrafią gotować, jak i dopiero stawiają pierwsze kroki na tej fascynującej ścieżce. Tematem przewodnim warsztatów może być np. nasza wołowina Highland z ekologicznej hodowli.

 

Highland Conference Hotel – Twoje idealne miejsce na imprezę firmową

 

Nasz ośrodek mieszczący się 60 km od Warszawy to świetny wybór, jeśli planujesz zorganizować ciekawą imprezę firmową. Przed podjęciem decyzji o atrakcjach, warto również przeprowadzić ankietę wśród zespołu, aby zobaczyć co będzie dla nich najbardziej interesujące. Zapewniamy, że u nas nie zabraknie rozrywek, pysznego jedzenia i spokoju, a to wszystko w cudownym, czarującym otoczeniu.

0
Feed

Zostaw komentarz