Organizacja pikników pod Warszawą – rodzinne i firmowe

Marzy Wam się wyjątkowa impreza w plenerze? Uwielbiamy takie eventy i z ogromną przyjemnością organizujemy je dla naszych Gości na terenie Highland Conference Hotel pod Warszawą. A co dokładnie proponujemy? Zaplanowane w każdym, nawet najmniejszym detalu pikniki zarówno dla firm, jak i Gości indywidualnych. Możemy zorganizować takie wydarzenie nawet na 500 osób! Brzmi niewiarygodnie, prawda? Mamy już doświadczenie w przygotowywaniu takich imprez, a nasze umiejętności w tym zakresie potwierdza szerokie grono zadowolonych Gości.


Na jakie okazje sprawdzi się piknik w pięknej okolicy?

Firmowa impreza integracyjna, zjazd rodzinny, ważny jubileusz, festyn dla dzieci z Domów Dziecka (nie jest nam obce pojęcie społecznej odpowiedzialności biznesu!) – to tylko niektóre z okazji, na które organizujemy pikniki. Dysponujemy ogromnym terenem w przepięknej okolicy. Do obiektu przynależy spory ogród zachwycający bliskością natury. Wokół pełno zieleni, spokój i cisza przeplatana radosnym ćwierkaniem ptaków...


Wyjątkowy piknik dopięty na ostatni guzik

Dbamy o rodzinną atmosferę i przyjacielskie relacje z naszymi Gośćmi. Dlatego nie trzymamy się sztywnej oferty i do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. To Wy macie czuć się u nas dobrze i swobodnie, a event ma spełniać Wasze oczekiwania. Staramy się być tak elastyczni, jak to tylko możliwe! A to oznacza, że jesteśmy otwarci na rozmowę i Wasze potrzeby.

 

Możecie nam powierzyć organizację pikniku od A do Z. Jeśli już ustalimy, na czym Wam zależy, przygotujemy propozycję, a po jej akceptacji ruszymy z działaniami. Możemy zapewnić jedzenie, oprawę muzyczną, obsługę podczas imprezy, zaplecze sanitarne (w tym TOI TOI), ochronę pilnującą porządku podczas eventu, sprzątanie terenu, ale nie tylko. Przygotujemy również niezapomniane gry i atrakcje – oczywiście dopasowane do charakteru imprezy i oczekiwań organizatorów. Jedną z najczęściej wybieranych atrakcji są typowe, piknikowe ścianki wspinaczkowe.

 

Najważniejsza jest dla nas nie tylko dobra zabawa Gości, ale też bezpieczeństwo. Dlatego oprócz ochrony możemy też zapewnić opiekę medyczną podczas imprezy. Jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność i nic nas nie zaskoczy.


Zawsze mamy przygotowany plan B!

Dysponujemy terenem zielonym do 24 ha (łąki) i możemy go w całości dostosować na tego typu przyjęcia. A to oznacza, że jesteśmy w stanie zorganizować imprezę nawet na 500 osób. Znajdzie się tutaj również miejsce na wyjątkowo absorbujące przestrzeń atrakcje.

 

W przypadku pikników zawsze istnieje ryzyko, że warunki atmosferyczne pokrzyżują plany. Dla nas to nie problem! Mamy doświadczenie w organizacji różnego rodzaju spotkań plenerowych i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest opracowanie planu B. Na niespodziewane sytuacje i załamanie pogody mamy alternatywne rozwiązanie w postaci przeniesienia imprezy do naszego zaplecza z zadaszeniem. To klimatyczna, okrągła wiata drewniana Roundpen dla 100 osób oraz duży namiot do 600 m2.


Przyjazna atmosfera i kompleksowa obsługa = przepis na udany piknik

Zależy nam na tym, żeby maksymalnie odciążyć organizatorów imprezy. Gdy dopniemy formalności i dostaniemy od Was akceptację naszego planu, przystąpimy do działania i we wszystkim Was wyręczymy. Waszym obowiązkiem będzie jedynie zaproszenie Gości oraz zabranie ze sobą na piknik pozytywnego nastawienia. Zapewnimy dosłownie WSZYSTKO, co niezbędne do zabawy, która na długo pozostanie w pamięci. To serwis gastronomiczny – nasz obiekt słynie z pysznych, autorskich dań. Mamy własną hodowlę wołowiny Highland, ale możemy też przygotować nietuzinkowe dania wegetariańskie lub wegańskie. Dla naszych mistrzów kuchni nie ma żadnych ograniczeń. Możemy też zaproponować menu dziecięce — wszystko jest kwestią indywidualnych ustaleń.

 

Jeśli piknikowi ma towarzyszyć muzyka, chętnie zajmiemy się oprawą muzyczną oraz zadbamy o odpowiednie nagłośnienie terenu. Zorganizujemy również oświetlenie, żeby zabawa nie musiała kończyć się zbyt wcześnie! Zapewnimy też opiekę menadżerów nad całością wydarzenia. Natomiast pod kątem logistycznym możemy zaoferować parking dla autobusów i samochodów oraz miejsca noclegowe w naszym obiekcie (do 63 osób). Na czas imprezy oferujemy ponadto obiekt i jego infrastrukturę na wyłączność.


Ogromny teren, przepiękna okolica, pyszne menu, szereg atrakcji dopasowanych do indywidualnych potrzeb i luźna, przyjacielska atmosfera – czego więcej można chcieć od miejsca na piknik rodzinny bądź firmowy? Zapraszamy do Highland Conference Hotel!

0
Feed

Zostaw komentarz