Gdzie pod Warszawą zorganizować konferencję?

Wybierając miejsce na spotkanie biznesowe czy wyjazd firmowy, warto postawić na obiekt zlokalizowany w malowniczej okolicy. To, gdzie zorganizujesz konferencję, wpłynie nie tylko na wizerunek Twojej firmy, ale też samopoczucie Gości.

 

Bez wątpienia event w pięknym miejscu o niepowtarzalnym klimacie pozwoli pracownikom i innym zebranym osobom na odprężenie, odpoczynek od ciągłego biegu, a tym samym sprawi, że ich umysły będą otwarte na przekazywaną wiedzę.

 

Highland Conference Hotel – wszystko, co niezbędne do zorganizowania udanej konferencji

Nie jest tajemnicą, że zmiana otoczenia może mieć pozytywny wpływ na samopoczucie.
Dlatego warto połączyć przyjemne z pożytecznym - organizując konferencję w wyjątkowym miejscu z dala od miejskiego zgiełku, można przeprowadzić wartościowe szkolenia, przedstawić nowe plany i projekty, a także zadbać o regenerację i pozytywne nastawienie pracowników. Ale to nie wszystko!
Nie samą pracą człowiek żyje.

 

Dlatego dla Gości naszego kompleksu w Skarboszewie pod Warszawą przygotowaliśmy szereg atrakcji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest budowanie silnego, zaangażowanego zespołu.
Wiemy, jak sprawić, by współpracownicy zaczęli się integrować, chętnie spędzać ze sobą czas – a to przełoży się nie tylko na lepszą atmosferę w firmie, ale również zwiększenie wydajności poszczególnych zespołów.

 

Jakie atrakcje czekają na uczestników konferencji w podwarszawskim Skarboszewie?

Zabawa to najlepszy sposób na swobodną integrację, a jednocześnie sprawdzenie mocnych i słabych stron pracowników. Dlatego po konferencji zapraszamy na autorskie warsztaty kulinarne z wołowiną Highland w tle, niezapomniany piknik z atrakcjami czy ucztę dla podniebienia w postaci unikalnych dań opartych na królewskiej wołowinie Highland z własnej hodowli. Zapewniamy, że gdy spróbujesz naszego menu, z pewnością zapragniesz więcej. To nie tylko bogactwo smaków, ale też niesamowita dbałość o jakość.
Choć fundamentem naszej kuchni jest wołowina Highland z własnej, ekologicznej hodowli, to nie brakuje u nas także dań wegetariańskich oraz wegańskich. Korzystamy z naturalnych, nieprzetworzonych przypraw, takich jak sól, pieprz i oczywiście świeże zioła. Ponadto samodzielnie wędzimy wędliny, pieczemy pasztety i przygotowujemy słodkie ciasta.

 

A może tak zajęcia integracyjne?

Uwielbiamy rozmawiać z naszymi Gośćmi, poznawać ich potrzeby i oczekiwania oraz pomagać w organizacji niezapomnianych spotkań. Ty zajmiesz się przygotowaniem wystąpień czy prezentacji, a my zadbamy o to, żebyście czuli się u nas swobodnie. Do dyspozycji oddajemy 3 profesjonalne sale konferencyjne, natomiast po części formalnej możemy zaproponować kreatywne spędzenie czasu. Pomoże to zacieśnić więzi, a także trenować takie umiejętności, jak chociażby rozwiązywanie konfliktów w zespole. Jesteśmy w stanie przygotować różnego typu zajęcia i rozrywki, o których organizację prosimy wyspecjalizowaną firmę eventową.

 

Highland Conference Hotel – idealne miejsce na konferencję.

Highland Conference Hotel jest idealnym miejscem na zorganizowanie Twojego spotkania biznesowego. Kompleks znajduje się zaledwie 60 km od stolicy i 30 km od lotniska Modlin (co pozwala na szybki dojazd), w pięknej okolicy otoczonej łąkami. Można tutaj odetchnąć, zregenerować siły, a przy tym zdobyć ciekawą wiedzę podczas szkoleń oraz zacieśnić więzi z zespołem. Brzmi jak idealny plan na konferencję, prawda?

 

Czekamy na Ciebie w Skarboszewie. A jeśli na naszej stronie nie znalazłeś tego, co komponowałoby się z Twoją wizją idealnej konferencji, integracji pracowniczej czy innego rodzaju spotkania biznesowego, skontaktuj się z nami. Zadowolenie Gości jest dla nas najważniejsze, nie trzymamy się też utartych schematów i nie zamykamy się na nowe pomysły. Dlatego z chęcią przygotujemy dla Ciebie coś innego, by w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom.

0
Feed

Zostaw komentarz