Uczta Smaków w Highland Conference Hotel

Highland Conference Hotel to nie tylko malownicza okolica, rodzinna atmosfera i perfekcyjna oprawa każdego przyjęcia. To także ekologiczna hodowla bydła Highland. Mamy pełną kontrolę nad całością procesu produkcji mięsa, które serwujemy w naszej restauracji. A jego walory smakowe docenią nawet najbardziej wymagające podniebienia. Pragniemy dzielić się naszą miłością do dobrego jedzenia oraz ekologicznych rozwiązań. Dlatego regularnie organizujemy Festiwal Wołowiny. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zaserwujemy Wam potężną dawkę wiedzy, wspólnie przeżyjemy kulinarną przygodę i po prostu miło spędzimy czas.

 

Uczta dla zmysłów i niesamowite przeżycia

 

Każda edycja Festiwalu Wołowiny jest inna. Raz motywem przewodnim jest burger, innym razem włoska kuchnia czy też smaki świata. Niezmiennie wszystko toczy się wokół naszej wyjątkowej wołowiny Highland! W ramach warsztatów kulinarnych każdy uczestnik dostanie porcję wołowiny do przyrządzenia pod okiem naszych mistrzów kuchni. Podczas festiwalu wspólnie stworzymy pyszne dania, opowiemy Wam też o naszych potrawach oraz ekologicznej hodowli. A to wszystko w rodzinnej atmosferze w pięknym Skarboszewie. Zapewniamy, że będzie to dla Was niezapomniane przeżycie. Takiej wołowiny nie znajdziecie nigdzie indziej, w dodatku podzielimy się z Wami naszymi patentami na jej przyrządzenie.

 

Z miłości do królewskiej wołowiny Highland

 

Uwielbiamy opowiadać o naszych flagowych daniach z wołowiny Highland. A wiemy, o czym mówimy! Prowadzimy własną, ekologiczną hodowlę wyłącznie na potrzeby prowadzonej przez nas restauracji. Pragniemy serwować naszym Gościom nietuzinkowe dania z mięsa, którego jakości jesteśmy w 100% pewni. Mamy pastwisko o powierzchni 25 ha, pełne bujnej roślinności oraz ze stałym dostępem do wody dla zwierząt. Dbamy o nasze stado i wiemy, jak ważne dla uzyskania smacznego i zdrowego mięsa jest naturalne żywienie bydła. Nasze zwierzęta jedzą tylko to, co daje nam natura: różnorodną roślinność z naszego pastwiska latem, a zimą bogate w zioła siano z naszych łąk.

 

Festiwal Wołowiny Highland dla każdego

 

Jesteśmy otwarci na każdego Gościa. Organizowane przez nas wydarzenia są przeznaczone zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. To świetny pomysł na kreatywne spędzenie czasu z rodziną. Być może mali kucharze odkryją dzięki nam swoje powołanie i zapragną zgłębiać tajniki kulinarnego świata? Bez wątpienia udział w naszych warsztatach podczas Festiwalu Wołowiny to wyjątkowe przeżycie i fantastyczna zabawa. I kto wie, być może eksperymenty pod okiem naszych kucharzy zaowocują ochotą na więcej! Będziemy naprawdę szczęśliwi, jeśli tak jak my pokochacie pyszne dania z mięsa pochodzącego z ekologicznej hodowli.

 

Więcej niż kulinarna przygoda

 

Festiwal Wołowiny Highland warto połączyć z wypoczynkiem za miastem. Nasz obiekt położony jest w malowniczej, spokojnej okolicy znajdującej się zaledwie 60 km od Warszawy. Zamawiając bilety na wydarzenie, warto również skorzystać z okazji i zarezerwować nocleg w Highland Conference Hotel. Będziemy mogli spędzić razem więcej czasu – opowiemy Wam o naszej hodowli i kuchni, będziecie też mogli delektować się nie tylko niepowtarzalnymi daniami z naszej restauracji, ale też urokami okolicy.

 

Najważniejsza jest dla nas wyjątkowa atmosfera towarzysząca organizowanym przez nas festiwalom. Chcemy, żeby każdy Gość czuł się u nas jak w domu. Podczas warsztatów kulinarnych stawiamy na rodzinny klimat i dobrą zabawę. Pragniemy przekazać potężną dawkę wiedzy przy jednoczesnym zachowaniu nieformalnej oprawy wydarzenia i luźnej, przyjacielskiej atmosfery. Klimatu, jaki towarzyszy każdej edycji naszego Festiwalu Wołowiny, nie da się opisać słowami. To trzeba po prostu poczuć. Dlatego zapraszamy Was do Highland Conference Hotel. Z przyjemnością Was ugościmy, zapewnimy niezapomniane doznania kulinarne, podzielimy się tajnikami praktyki kulinarnej i zadbamy o miłą atmosferę. Możecie nas odwiedzić solo, w parach, a nawet całymi rodzinami lub grupami przyjaciół — każdy jest u nas mile widziany.

0
Feed

Zostaw komentarz