Ogródek restauracyjny

Ogródek restauracyjny

Wiemy, jak bardzo jesteście spragnieni słońca, przestrzeni i przepysznego jedzenia. Kojący śpiew ptaków wśród drzew oraz szum wody w stawie to relaks na jaki zasługujesz - a może nawet potrzebujesz.
Wyjedź z miejskiego zgiełku i zawitaj w naszym ogródku przy restauracji Highland Conference Hotel. Tu zaczerpniesz świeżego powietrza i nacieszysz oczy pięknymi widokami.
Oferujemy bogate menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: wyjątkowe dania z wołowiny Highland, kurczak z wolnego wybiegu w różnorodnych smakach, pizza, dania wegetariańskie oraz to czego nie ma nigdzie indziej – niepowtarzalny klimat.
Nasz restauracyjny ogródek zapewni Wam bezpieczny relaks na świeżym powietrzu, pozwoli na dłuższe pogawędki w doborowym towarzystwie.
Przyjedź nawet w środku tygodnia i spędź miłe chwile z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi. Przechadzając się polnymi ścieżkami podziwiaj zachody słońca rodem z westernowych filmów. Wieczorem zasiądź w romantycznie oświetlonej altanie i rozkoszuj się błogą ciszą i spokojem.

Śledźcie nas na Facebooku i Instagramie by być na bieżąco z aktualnymi ofertami.

4 czerwca kolejny Festiwal Wołowiny Highland.

 

Ogródek restauracyjny oraz restauracja czynne

od wtorku do niedzieli. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akceptujemy

ASIC, BLIK, V-Pay, płatności zbliżeniowe
smartfonem/ smartwatchem

     

Skontaktuj się z nami